תמונת מופע: כספיון

כספיון

אולם ז׳ראר בכר
יום שלישי, 2 אפריל 2024 בשעה 17:30
משך: שעה ו-30 דקות
מחיר 55 עד 79 ₪

פרטי האירוע

כספיון

מומלץ לגילאי 3-8

על פי ספר הילדים שצייר וסיפר פאול קור

הצגת ילדים מוזיקלית בטכניקת התיאטרון השחור עלפי ספרו של פאול קור.

עלילת ההצגה מביאה את סיפורו של הדג הקטן כספיון שמאבד את דרכו במעמקי האוקיינוס הרחק ממשפחתו וחבריו. הוא נתקל בדגים גדולים ממנו ואפילו בלוויתן שזקוק לעזרתו בחילוץ. הדג הקטן חווה תהליך התבגרות אמיץ בו הוא מצליח להתגבר על פחדיו כמו הבדידות והחושך והוא מבין כמה הוא חזק ויש לו כוח לעשות דברים לגמרי בעצמו.

הייחודיות של ההצגה כספיון באה לידי ביטוי בבימוי והפקה שמדמים בצורה הטובה ביותר את עולם המים המופלא. בשונה מהצגות אחרות, בהם בימת התיאטרון מוארת, בהצגה זו הבמה חשוכה והקהל למעשה רואה אך ורק את הדמויות הזוהרות. בצורה זו הקהל מרגיש את חוויית מעמקי האוקיינוס ואת חוויית החושך שמרגיש הדג הקטן שאיבד את משפחתו וחבריו. מדובר על הפקה מושקעת בקנה מידה אירופאי והיא מומלצת לכל משפחה שיש בה ילדים מגיל 3 ומעלה.


דרך סיפור ההרפתקאות נבחנים ערכים כמו חברות, שיתוף וערבות הדדית. מסעות כספיון מספרים את סיפורו של זה שמעז לחצות גבולות, שמשתחרר מכבלים של מוסכמות ושל פחדים, וחותר באומץ להשגת יעדיו. כספיון הקטן הוא הילד (וגם המבוגר!) שכולנו רוצים להיות. ההצגה כספיון מבוססת כולה על סודות התיאטרון 'השחור'. 

העולם הקסום של הים קם לתחייה על הבמה, בחגיגה של צבעים ומראות קסומים. כספיון היא הצגה לכל המשפחה, שהילדים הקטנים יתרגשו למראה כל רגע ורגע, והמבוגרים יתפעלו עוד יותר.

 

משתתפים: איתי תורג'מן, ליאת לטוביץ, נוי לחיאני, עמית נחושתן,  אופיר אמסלם, סנדרו פיקרשוילי, שגיא גרנביץ. דבי לוין

מחזה ופזמונים: איילה קורקוס
בימוי: אבי מלכה
מוסיקה: עדי כהן

 

צילום: ארנון שטרן

משך ההצגה: שעה וחצי כולל הפסקה

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים