תמונת מופע: איריס חיים 'בוחרת באור'

איריס חיים 'בוחרת באור'

אולם ז׳ראר בכר
יום רביעי, 27 מרץ 2024 בשעה 13:00
משך: 2 שעות
מחיר 25 עד 35 ₪

פרטי ההרצאה

 'בוחרת באור'

איריס חיים שנחרטה בלב האומה דרך המסכים, מגיעה לפגוש אתכם במפגש אינטימי, אישי ומחזק.

בחרנו לקיים את האירוע בחודש האישה שהשנה יצוין בסימן 'גיבורות ישראל'.

איריס, האישה מעוררת ההשראה, שהופקעה מרשות עצמה אל תוך העם שלנו, בתקופה בה כולנו התנערנו אל תוך מציאות שלא הכרנו, כאשר התדר הפנימי שלנו זקוק למעטפת עוקפת זעזועים ולמילים מרפאות, מגיעה האחות המיומנת באיחוי וריפוי פצעים ומלמדת אותנו עד כמה הָרִפּוּי מַתְחִיל מִבִּפְנִים ושגם בזמן מלחמה מתאפשרת החלמה.

 

איריס פותחת בשיחה, במין שלווה רכה ומבע לבבי. יש בה משהו מאוד משתף, עיניה פוגשות את כל מי שמגיע לשמוע אותה. היא מספקת מענה לכמיהה שלנו לאחדות מלכדת, ולאהבת האדם. באופן מעורר השתאות, בכוח נשגב, בראייה חיובית ובאופטימיות של דבקות בחיים, ובערכים, מצליחה איריס להעניק תשומת לב לכל הנוכחים בסביבתה. היא מגלה עניין עמוק בקהל המוקסם שברגע הופך ליחידה אחת של נחמה, של כוח, ושל רצון ממוקד להיות טובים יותר.

 

היא מנכיחה את גבורת בנה יותם🧡 אותו היא מדמה לפרטיזן שיצא מהחושך. ואותו היא מנציחה במילים: "יותם נפש רגישה ולב אמיץ, גיבור בחייו ובמותו - These are the last words I’ll ever speak, and they’ll set me free”.  יותם היה מתופף מוכשר, ניחן בחוש הומור חריף שהתמודד עם אתגרים רבים במהלך חייו. היא מספרת איך למדה ממנו לשחרר את השליטה ולהאמין בו שיידע להציל את עצמו - יותם הוכיח לה אילו כוחות יש בו. "הסיפור שלו הוא סיפור של גבורה - גבורה עילאית, אומץ לב, הישרדות, חיוניות ויכולת לשמור על רוח האדם. זאת בחירה במה להיאחז. מה שמחזיק אותנו זאת ההבנה שהנשמה של יותם עשתה מעשה בחירה."

 

וכן, היא דומעת מפעם לפעם כשהיא מזכירה את בנה יותם הי"ד 🎗 אבל באחת היא שבה בחיוכה הכובש, ובגדולה מעוררת השתאות, היא ממשיכה בשיחה, במילותיה המרפאות, ויוצקת בכולנו כוח גדול.

 

12:30 - התכנסות קפה ומאפה

13:00 - תחילת ההרצאה

 

 

צילום איריס חיים: ג'ני פפרמן, אריק סולטן

תמונות יותם חיים הי"ד, באדיבות המשפחה.


 

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים